Milion chvilek svolal další protest proti Babišovi. Demonstranti se vydali na hlavní nádraží.

10. dec. 2019 | Nekomentovaný výber

Účastníci demonstrace spolku Milionu chvilek proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO) v Praze se vydali z Václavského náměstí na pochod na hlavní nádraží. Část lidí zaplnila hlavní halu a rozdávala letáky. Policisté řídí dopravu a zastavují lidi, aby mohly projet tramvaje. Poměrně značná část účastníků se po konci části demonstrace na náměstí vydala domů.

Source: Milion chvilek svolal další protest proti Babišovi. Demonstranti se vydali na hlavní nádraží

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.