Proamerickí prísavníci z politických mimovládok zatrúbili do boja.

10. dec. 2019 | Komentované správy, Ľudsko-právna totalita, Progresívne oxymorony, Progresívny rováš

Americkí prísavníci z politických mimovládok zatrúbili do boja. Ideme sa popukať od smiechu, keď zisťujeme, že v redakčnej rade tohto rádia bude napríklad Zuzana Petková z politickej mimovládky Zastavme korupciu, alebo tramtatadáááá šéf slovenskej odnože Sorosovej Nadácie otvorenej spoločnosti Ján Orlovský.

A úúúpúlne najčarovnejšie je toto, čo uvádzajú na svojej stránke: „S nostalgiou spomíname na československú verziu Rádia Slobodná Európa ako na médium, ktoré prinášalo pravdu do vtedajšej zmesi poloprávd a lží. Preto sme sa rozhodli oživiť duch starej Slobodnej Európy, ako rádia s jasným názorom a bez HRANEJ OBJEKTIVITY.“

Takže títo nešťastníci, ktorí samých seba označili za slušných ľudí, tak práve títo založia totálne neobjektívne rádio, ktoré sa ani len nebude pokúšať pozvať do svojich relácií druhú stranu a ešte z tejto úbohosti robia cnosť :-). Akože žiadna hraná objektivita. Nuž viete, nešťastníci z politických mimovládok, sa môžu pokojne chváliť svojou neobjektivitou, lebo veď oni vám predsa budú hovoriť „PRAVDU„.

Nevieme sa už dočkať, kedy konečne toto neobjektívne rádio politických mimovládok vznikne. Veľmi nám totiž vašim neobjektívnym vysielaním pomôžete v našom ďalšom rozvoji….

Zdroj: https://www.facebook.com/radiovega.sk/

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.