Najnovšie relácie v archíve

Hodina Vlka 155 – 2020-01-24

hostiteľ : Vlk – zakladateľ portálu Vlkovobloguje,
moderuje: Intibo
Jsou dny, které si můžete naplánovat sebelépe a naknec se z nich vyklube těžká improvizace. Od probuzení až do okamžiku než jde člověk opět spát. A přesně takovýhle den mám dneska. Speciálně s Hodinou vlka. Původně měla být, pokud vůbec, až zítra. Protože její pravidelný čas měl být zcela vyjímečně dán k dispozici jistému docela specifickému volebnímu uskupení, kandidujícímu v nadcházejících slovenských volbách. Jenže když je něco specifické, dost často to bývá i neuchopitelné, takže nakonec se jejich oslovení posluchačů SVSK nekoná.

Tím pádem je to návrat k Hodině vlka. A nejen to. K dispozici dnes není ani Borísek. Má na starosti věru důležitější věci než si se mnou dnes večer povídat. Opravdu.

Takže se dost narychlo hledal i moderátor relace. A volba byla snadná – Intibo nebo Intibo? Takže jsem neváhal ani chvilku a vybral překvapivě Intiba. Který to ale také dneska má z různých důvodů jen tak tak.

S tím jak tahle Hodina vlka byla dlouhodobě nalinkovaná na zítřejší večer šel do háje i můj plán přípravy na relaci. Takže dnes večer to fakt bude těžké improvizování. A rovnou prosím o shovívavost. Dnešní rodinný program nemohu odsunout a čas, na nabrífování k vysílání, jenž jsem si vyhradil na zítřek mi není nic platný…Tudíž improvizace.

A o čem to bude?

O tom co se děje ve Spojených státech. Zejména v Kongresu a Bílém domě. A také o dění v Rusku.

Episode play icon
Hodina Vlka 155 – 2020-01-24
Episode play icon
Riešenia a alternatívy 145 – 2020-01-24 Planéta spieva – Hudba Strednej Ázie
Episode play icon
Dualog 88 – 2020-01-23
Episode play icon
Pohľady 03 – 2020-01-23 Bezhraničná sloboda…
Episode play icon
Regióny 02/2020 – 2020-01-23 „ČÍM SI, SLOVENSKO NAŠE, DNES ZMIETANÉ“

Proamerickí prísavníci z politických mimovládok zatrúbili do boja.

10. dec 2019 | Komentované správy, Ľudsko-právna totalita, Progresívne oxymorony, Progresívny rováš

Americkí prísavníci z politických mimovládok zatrúbili do boja. Ideme sa popukať od smiechu, keď zisťujeme, že v redakčnej rade tohto rádia bude napríklad Zuzana Petková z politickej mimovládky Zastavme korupciu, alebo tramtatadáááá šéf slovenskej odnože Sorosovej Nadácie otvorenej spoločnosti Ján Orlovský.

A úúúpúlne najčarovnejšie je toto, čo uvádzajú na svojej stránke: „S nostalgiou spomíname na československú verziu Rádia Slobodná Európa ako na médium, ktoré prinášalo pravdu do vtedajšej zmesi poloprávd a lží. Preto sme sa rozhodli oživiť duch starej Slobodnej Európy, ako rádia s jasným názorom a bez HRANEJ OBJEKTIVITY.“

Takže títo nešťastníci, ktorí samých seba označili za slušných ľudí, tak práve títo založia totálne neobjektívne rádio, ktoré sa ani len nebude pokúšať pozvať do svojich relácií druhú stranu a ešte z tejto úbohosti robia cnosť :-). Akože žiadna hraná objektivita. Nuž viete, nešťastníci z politických mimovládok, sa môžu pokojne chváliť svojou neobjektivitou, lebo veď oni vám predsa budú hovoriť „PRAVDU„.

Nevieme sa už dočkať, kedy konečne toto neobjektívne rádio politických mimovládok vznikne. Veľmi nám totiž vašim neobjektívnym vysielaním pomôžete v našom ďalšom rozvoji….

Zdroj: https://www.facebook.com/radiovega.sk/

Pin It on Pinterest

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.