To už je moc: „Měl by viset!“ Útoky na Stanislava Novotného po jeho vystoupení v ruské televizi. „Já strach nemám, ani z nacistů, natož z mizející Pražské kavárny,“ říká. Magor z Řeporyjí, starosta Pavel Novotný (ODS) na kontrole moči řeší vlastizradu.

5. dec. 2019 | Nekomentovaný výber

Lavina útoků se snesla na předsedu Asociace nezávislých médií Stanislava Novotného po jeho vystoupení v ruské televizi Rossia 1. Před několika dny vysvětlil 100 milionům diváků, že ne všichni Češi adorují nacismus, uniformy SS a chtějí stavět pomník Hitlerovým Vlasovcům jako jeho jmenovec z Řeporyjí.

Source: To už je moc: „Měl by viset!“ Útoky na Stanislava Novotného po jeho vystoupení v ruské televizi. „Já strach nemám, ani z nacistů, natož z mizející Pražské kavárny,“ říká. Magor z Řeporyjí, starosta Pavel Novotný (ODS) na kontrole moči řeší vlastizradu –

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.