MINUTU PO MINUTĚ: Stíhání Andreje Babiše v kauze Čapí hnízdo bude pokračovat.

4. dec 2019 | Nekomentovaný výber

MINUTU PO MINUTĚ: Stíhání Andreje Babiše v kauze Čapí hnízdo bude pokračovat. 1 Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman zrušil usnesení o zastavení trestního stíhání premiéra Andreje Babiše (ANO) a členky společnosti Farma Čapí hnízdo Jany Mayerové. Jejich stíhání v případu údajného dotačního podvodu tedy pokračuje a spis se vrací do Prahy k dozorovému státnímu zástupci. Stíhání Babišových rodinných příslušníků naopak definitivně končí. Zeman to uvedl ve středu na tiskové konferenci.

Source: MINUTU PO MINUTĚ: Stíhání Andreje Babiše v kauze Čapí hnízdo bude pokračovat

Najnovšie relácie v archíve

Na panské – 2019-12-15 humoristický týždenník 41/2019

Humor a smiech? Či hádam slzy? To veru nie!,… Nebudeme mať predsa oči iba pre plač! I keď pri tom, čo sa už dnes na Slovensku deje, to hádam ani tie slzy nepostačia,..:-) S Paľkom Sralkom, Tónkom (Domina, ak príde, tak príde,… Uvidíme,..) A možno ešte s niekym, no hlavne – s vami a čo je najpodstatnejšie a najhlavnejšie – pre vás a o vás,….:-)
Heslo dňa : „TAK KTORÝ JE DNES NA RADE?“ (Elán)

Otázka do štúdia
otázka bude odoslaná na adresy: studio@slobodnyvysielac.sk, studio.bb.juh@slobodnyvysielac.sk, cb@slobodnyvysielac.sk
Odoslať

Pin It on Pinterest

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.