Kremeľ reaguje na zvýšenie výdavkov NATO na obranu: Rusko sa nezapojí do pretekov v zbrojení a zvyšovania nákladov, ktoré poškodzujú ekonomiku.

4. dec 2019 | Nekomentovaný výber, S entuziazmom k 3. svetovej

Kremeľ reaguje na zvýšenie výdavkov NATO na obranu: Rusko sa nezapojí do pretekov v zbrojení a zvyšovania nákladov, ktoré poškodzujú ekonomiku. 1 Soči 4. decembra 2019 (TASR/HSP/Foto:SITA/AP-Alexander Zemlianichenko)   Rozhodnutie členských štátov NATO zvýšiť výdavky na obranu len potvrdzuje obavy Moskvy z expanzívnych aktivít aliancie. Rusko sa však nebude zúčastňovať na žiadnych pretekov v tejto oblasti. Podľa agentúry TASS o tom v stredu informoval hovorca prezidenta Ruskej federácie Dmitrij Peskov Predtým generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg uviedol, že …

Source: Kremeľ reaguje na zvýšenie výdavkov NATO na obranu: Rusko sa nezapojí do pretekov v zbrojení a zvyšovania nákladov, ktoré poškodzujú ekonomiku – Hlavné správy

Najnovšie relácie v archíve

Na panské – 2019-12-15 humoristický týždenník 41/2019

Humor a smiech? Či hádam slzy? To veru nie!,… Nebudeme mať predsa oči iba pre plač! I keď pri tom, čo sa už dnes na Slovensku deje, to hádam ani tie slzy nepostačia,..:-) S Paľkom Sralkom, Tónkom (Domina, ak príde, tak príde,… Uvidíme,..) A možno ešte s niekym, no hlavne – s vami a čo je najpodstatnejšie a najhlavnejšie – pre vás a o vás,….:-)
Heslo dňa : „TAK KTORÝ JE DNES NA RADE?“ (Elán)

Otázka do štúdia
otázka bude odoslaná na adresy: studio@slobodnyvysielac.sk, studio.bb.juh@slobodnyvysielac.sk, cb@slobodnyvysielac.sk
Odoslať

Pin It on Pinterest

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.