Kremeľ reaguje na zvýšenie výdavkov NATO na obranu: Rusko sa nezapojí do pretekov v zbrojení a zvyšovania nákladov, ktoré poškodzujú ekonomiku.

4. dec. 2019 | Nekomentovaný výber, S entuziazmom k 3. svetovej

Soči 4. decembra 2019 (TASR/HSP/Foto:SITA/AP-Alexander Zemlianichenko)   Rozhodnutie členských štátov NATO zvýšiť výdavky na obranu len potvrdzuje obavy Moskvy z expanzívnych aktivít aliancie. Rusko sa však nebude zúčastňovať na žiadnych pretekov v tejto oblasti. Podľa agentúry TASS o tom v stredu informoval hovorca prezidenta Ruskej federácie Dmitrij Peskov Predtým generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg uviedol, že …

Source: Kremeľ reaguje na zvýšenie výdavkov NATO na obranu: Rusko sa nezapojí do pretekov v zbrojení a zvyšovania nákladov, ktoré poškodzujú ekonomiku – Hlavné správy

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.