Merkelová: Potrebujeme udržať NATO. Európa sa sama neubráni.

27. nov. 2019 | Komentované správy, Svätá Amerika

Európa sa sama neubráni? A pred kým sa má Európa akože brániť? Pred migrantmi? Veď tých ste pozvali do Európy vy pani Merkelová. Jáááááj…prepáčte zabudli sme. Migranti sú OK. Pred Ruskom sa treba brániť. No dobre, tak teda pred Ruskom. A prečo nás teda majú pred Ruskom brániť USA? Žeby preto, že vašu krajinu pani Merkelová okupujú USA už od druhej svetovej vojny?

Merkelová pri tejto príležitosti zároveň prisľúbila zvýšiť „do začiatku 30. rokov“ 21. storočia výdavky Nemecka na obranu do rozpočtu Aliancie na dve percentá

Source: Merkelová: Potrebujeme udržať NATO. Európa sa sama neubráni

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.