Fico: Ak Lex Haščák, tak čo Lex Eset? .

27. nov. 2019 | Nekomentovaný výber, Parlamentné voľby 2020

Bratislava 27. novembra 2019 (HSP/Foto:SITA-Alexandra Čunderlíková)   Robert Fico sa v krátkom príspevku na sociálnej sieti vyjadril k návrhu zákona tzv. Lex Haščák, ktorý má, podľa jeho predkladateľov z PS/Spolu, za cieľ obmedziť moc oligarchov. Fico upozorňuje, že ak opozícia myslí svoj boj proti finančným skupinám vážne, navrhuje jej predložiť aj zákon Lex Eset Predseda strany …

Source: Fico: Ak Lex Haščák, tak čo Lex Eset? – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.