Po rozhovore s Palkom priali smrť novinárovi aj jeho synovi. Myslel som si, že to robia len fašisti a voliči Smeru, reaguje poslanec Dostál.

24. nov. 2019 | 2 roky k pravde, Dvojité metre, Komentované správy, Progresívny rováš

Pán Dostál pomaly zisťuje že rozdiely medzi liberálnymi slušňákmi a bájnymi fašistami, konšpirátormi, či voličmi Smeru  vlastne žiadne nie sú. Liberáli z denníkaN /Petra Procházková/ strieľajú názorovým oponentom zauchá a vyhecovaní „slušní čitatelia DenníkaN /toho nášho na Slovensku – zámerne nepíšeme slovenského/ sa správajú ako poslední vagabundi, keď si niekto dovolí urobiť rozhovor s niekým koho oni nemajú radi /Vladimír Palko/.  Gratulujeme pánovi Dostálovi k tomuto zisteniu. A tajne dúfame, že sa budú obzory pána Dostála aj naďalej rozširovať a to až do tej miery, že snáď raz  pochopí, že k tejto šialenej polarizácii spoločnosti prispel práve on vrchovatou mierou…

Vlna nenávistných reakcií liberálov sa preliala sociálnymi sieťami po vydaní novej knihy…

Source: Po rozhovore s Palkom priali smrť novinárovi aj jeho synovi. Myslel som si, že to robia len fašisti a voliči Smeru, reaguje poslanec Dostál

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.