„Nebudeme meniť svoju politiku v prospech Spojených štátov“: V Egypte tlak USA kvôli Su-35 považujú za porušenie noriem diplomacie.

24. nov. 2019 | Nekomentovaný výber, Svätá Amerika

Káhira 24. novembra 2019 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP-Kamran Jebreili)   Tlak USA na Egypt v súvislosti s jeho nezávislou zahraničnou politikou a túžbou rozvíjať vojensko-technickú spoluprácu s Ruskom a tiež posledné americké hrozby porušujú diplomatické normy a sú neprijateľným zasahovaním do vnútorných záležitostí, oznámil Sputniku člen parlamentného výboru Egypta pre národnú bezpečnosť generál Yahya al-Kidwani Noviny Wall Street …

Source: „Nebudeme meniť svoju politiku v prospech Spojených štátov“: V Egypte tlak USA kvôli Su-35 považujú za porušenie noriem diplomacie – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.