Hlina reagoval na výsledky včerajšieho rokovania opozície, ktorá sa nedohodla na spoločnej koalícii. Kisku prirovnal k Harabinovi.

22. nov. 2019 | Nekomentovaný výber, Parlamentné voľby 2020

Bratislava 22. novembra 2019 (HSP/Foto:TASR – Jaroslav Novák, Pavol Zachar)   O vytvorení spoločnej koalície včera rokovali Andrej Kiska, Richard Sulík, Michal Truban a Miroslav Beblavý, nakoniec sa na nej ale nedohodli. Podľa informácií dostal Kiska na rokovanie mandát od predsedníctva a mal trvať na 6-stranovej koalícii a teda že v koalícii má byť aj KDH. Na …

Source: Hlina reagoval na výsledky včerajšieho rokovania opozície, ktorá sa nedohodla na spoločnej koalícii. Kisku prirovnal k Harabinovi – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.