Aká je pravda o benzíne 95 E10? V médiách sa objavili argumenty proti jeho zavedeniu, Združenie pre výrobu a využitie biopalív s nimi nesúhlasí.

22. nov. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 22. novembra 2019 (HSP/Foto:Pixabay)   Národná rada v októbri rozhodla o tom, že od januára sa zmení zloženie 95-oktánového benzínu predávaného na čerpacích staniciach na Slovensku. Vyvolalo to vášnivé diskusie medzi zástancami a odporcami tohto návrhu. Kde je pravda? Čo sú biopalivá? Sú to zložky motorových palív, ktoré svojím zvyšujúcim sa podielom postupne nahrádzajú …

Source: Aká je pravda o benzíne 95 E10? V médiách sa objavili argumenty proti jeho zavedeniu, Združenie pre výrobu a využitie biopalív s nimi nesúhlasí – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.