Najskôr tutlajú. Ani muk. Švédsko len náš veľký vzor multikulti. To len konšpirátori dezinformujú, že Švédsko a s ním celý multikulti má veľký problém. Teraz to napíšu ako fíha správu. Európa nám tu začína za pochodu bláznieť. Už aj v slnečnom Švédsku. Ktoré je mimochodom (a nielen vo výbuchoch, ale v celom spektre trestnej činnosti – v násilných, sexuálnych a ďalších trestných činnoch) prierezovo v štatistikách už horšie ako… Rusko! Gratulujeme.

S čím by to tak asi mohlo súvisieť?! Ak poviete pravdu, útočíte na nízke pudy, šírite strach, nemáte ľudskosť a podobné „kecy“. Pre nich totiž radšej zažiť na vlastnej koži, ako porozmýšľať dopredu a pripustiť, že básnia o utópii. Propaganda bez kúska hanby. Mor ho!

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.