PR kroky PS/Spolu v duchu bizarných protirečivostí.

14. nov. 2019 | Komentované správy, Parlamentné voľby 2020, Progresívny rováš

Koalícia PS/Spolu v posledných týždňoch zažila viaceré významné udalosti na strane ich PR. Nie všetkým médiá venovali primeranú pozornosť a niektoré súvislosti ostali opomenuté.

Zhrňme si to:

PS/Spolu chce Centrum pre hybridné hrozby a dezinformácie. Lebo Rusko je hrozba.

PS/Spolu spolupracovalo s agentúrou, ktorej ľudia sú obvinení z pokusu o prevrat a prijali z ruskej firmy 1,5 milióna eur. Spoluprácu PS/Spolu ukončili, podľa vlastných tvrdení, iba pre zmenu v stratégii kampane.

PS/Spolu chce Centrum pre hybridné hrozby a dezinformácie. Lebo dezinformácie na sociálnych sieťach sú hrozba a mladí sú najzraniteľnejší.

PS/Spolu verbuje v rámci kampane „online úderku“, čo zaváňa koordinovaným masovým trollingom aj na najzraniteľnejších mladých ľudí.

To nejako nevychádza. Respektíve: chce nás PS/Spolu chrániť samé pred sebou?

Ďalšiu bizarnú epizódu tvorí personálna rošáda okolo Henriety Hajtovej – ako pracovníčka tlačového oddelenia prezidentskej kancelárie zdieľala na svojom Instagramovom profile logo Národného pochodu za život, pričom k nej pridala popis: „Inkvizítori. Pokrytci. Pedofili. Úchyláci.“

Hajtovej prejav prezidentka odsúdila a hrozilo, že ju vyhodia.

Hajtová nakoniec po dohode so zamestnávateľom odišla na vlastnú žiadosť. Vraj o odchode uvažovala už po odchode Kisku.

Hajtová bola personálne dedičstvo po Kiskovi, pričom Kiska je oproti Čaputovej oveľa konzervatívnejší. Ak Hajtovej tak leží v žalúdku pochod za život, neprekážalo jej, že Kiska pri tzv. referende o rodine avizoval, že za dve otázky z troch zahlasuje „áno“?

Nakoniec ide do Spolu starať sa o ich online komunikáciu, v ktorej iba nedávno eticky totálne zlyhala.

Komunikácia PS/Spolu je pomerne slušná, nekonfliktná, neagresívna a dokonca často bazíruje až na komicky rodovo korektnom vyjadrovaní.

Uvidíme, či nové statusy Hajtovej budú o úchylákoch a úchyláčkach, o pedofiloch a pedofilkách, inkvizítoroch a inkvizítorkách.

 

Koalícia PS/Spolu v posledných týždňoch zažila viaceré významné udalosti na strane ich PR. Ich bližšie súvislosti si skúsime priblížiť.

Source: PR kroky PS/Spolu v duchu bizarných protirečivostí

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.