Milan Uhrík: Hoax vyvrátený, hlasovali sme jasne proti imigrantom! budem žiadať ospravedlnenie

25. okt. 2019 | Sledujeme teraz

Pred chvíľou som informoval o HOAXE, že vraj sme údajne hlasovali proti zastaveniu dovážania imigrantov.
Tento hoax vznikol z preklepu v zápisnici z hlasovania zverejnenej na stránke europarlamentu. Ihneď som na to upozornil vedenie Európskeho parlamentu a to obratom chybu odstránilo. Výsledky hlasovania o rezolúcii č. B9-0154/2019 za posilnenie dovozu imigrantov cez Stredozemné more si môžete pozrieť na strane 194 tu: https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/PV-9-2019-10-24-RCV_FR.pdf

Tento hoax publikoval denník slobodnyvyber.sk bez toho, aby ma vôbec oslovili alebo si to overili. V statuse na FB ma dokonca ešte aj urazili, že buď sme neschopní a nevieme, za čo hlasujeme alebo sme zradcovia. Budem žiadať uverejnenie nápravy, pretože takto sa seriózne spravodajstvo nerobí.

Zdroj: https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/posts/971672663185846

 

Výber z dnešných relácií

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.