Ťarcha zodpovednosti transatlantických vzťahov

7. okt. 2019 | Komentované správy, Svätá Amerika

USA zasa raz opustili nejakého partnera – tento raz opäť Kurdov. Dobre si to zapamätajte, keď vám zasa raz nejaký panáčik – až príliš často požívateľ zahraničných výhod – bude vykladať, ako je dôležitá zodpovednosť v transatlantických vzťahoch. A máme tým na mysli hlavne panáčikov v štátnom aparáte, prezidentku nevynímajúc. Že vraj kto sa o nás, bezmocných Slovákov, keď na to príde v ťažkých časoch, postará, ak nie strýčko Sam. Panáčikov mudrlantov treba rýchlym krokom poslať za Kurdami, ktorí by už mohli o zodpovednosti vo vzťahu s Američanmi rozprávať ságy.

Lebo národ je síce v oficiálnom new-speaku sociálny konštrukt, ale len ak sa to netýka národných záujmov Spojených štátov amerických. To vás už v najhoršom drony dostanú do biologickej reality. A môžete bývať kdekoľvek na tejto zemeguli, buďte si istí, že určite aj na vašej rodnej hrude americké národné záujmy nielen spočívajú, ale aj výrazne ovplyvňujú tok udalostí.

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.