Podľa PS/Spolu Slovensko potrebuje nové ministerstvo, ktoré má zastrešiť mimovládkarov a rozhodovať o tom, čo je pravda.

27. sep. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 27. septembra 2019 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Koalícia strán PS a Spolu nedávno predstavila svoj “zlomový” program, v ktorom odborníkov zaujali viaceré nápady. Progresívci by najradšej pozmenili parlamentnú demokraciu zavedením druhej komory parlamentu, ktorá by zastupovala regióny, no najdiskutabilnejším bodom ich programu je zriadenie nového ministerstva, ktoré komentátori nazvali “ministerstvom propagandy”. Nedávno jedna zo zakladateliek …

Source: Podľa PS/Spolu Slovensko potrebuje nové ministerstvo, ktoré má zastrešiť mimovládkarov a rozhodovať o tom, čo je pravda – Hlavné správy

Matelko/premiér Igor

Nie je zvláštne, že v bežnom živote potrebujete na takmer každú pracovnú pozíciu vzdelanie alebo prax v odbore, prípadne oboje, ale vo vláde a parlamente to neplatí?

Táto knižka mapuje prvých sto dní vlády Igora Matoviča, no nie je žiadnou politickou analýzou, ale vtipným glosovaním nekompetentnosti jedného z najvyšších ústavných činiteľov, pričom si všíma najmä premiérovu sebaprezentáciu na sociálnej sieti Facebook. Stopercentne sa nasmejete.

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.