Najnovšie relácie v archíve

Na panské – 2020-01-26 humoristický týždenník 04/2020

S Paľkom Sralkom, Tónkom z Kešic,… Dominika? Nevedno,… Stále neistá,… Uvidíme,… A možno, zase aaaj,… ešte s niekym z vás, odvážnych, ktorí sa neboja nás prísť navštíviť,… No hlavne – s vami, ktorí počúvajú a poslúchajú,… a čo je najpodstatnejšie a najhlavnejšie – pre vás a o vás,….:-)
Heslo dňa : „ALE SME TO DOBAČOVALI,… ČI DOBAŠOVALI?…“ alebo „PĽUVANEC DO TVÁRE (KS(X)ICHTU) SLOVÁKA“

Dohodu s cieľom zastaviť šírenie falošných správ podpísalo 20 krajín.

27. sep 2019 | Dvojité metre, Komentované správy, To je niečo iné...

Táto informácia nás napĺňa veľkou radosťou a nádejou zároveň. 20 krajín sa zaviazalo, že zastaví šírenie falošných správ. Výborne! Veríme, že na základe najnovšej dohody už nikdy viac žiaden Colin Powell a jemu podobní šíritelia falošných správ, nebudú môcť klamať celému svetu do očí tak sproste a drzo, ako to robili doteraz….

Spoločnosť Twitter minulý týždeň uviedla, že na celom svete zrušila tisíce účtov šíriacich falošné správy, ako aj provládnu propagandu.

Source: Dohodu s cieľom zastaviť šírenie falošných správ podpísalo 20 krajín

Pin It on Pinterest

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.