Za útokmi na ropné zariadenia stál nepochybne Irán, tvrdí Saudská Arábia.

18. sep. 2019 | 2 roky k pravde, Alternatívne fakty, Dvojité metre, S entuziazmom k 3. svetovej

Takže je to už nepochybné. Už o tom teda nemožno pochybovať. Nepochybovali sme ani vtedy keď existovali nezvratné dôkazy o tom, ako použil zákerný Irán magnetické míny, aby nimi poškodil Iránske ropné tankery. Nepochybovali sme, lebo to bolo nepochybné. Aj tie míny sme videli, ktoré boli pri týchto zákerných útokoch použité. Američania nám ich ukázali. No ale potom nám japonská posádka tankerov povedala, že žiadne míny neboli použité, pretože na vlastné oči videli, ako do tankerov vrazili letiace rakety. Potom sme už začali pochybovať, ale pravdu sme sa doteraz nedozvedeli, lebo sa už potom nikto neunúval nám nič ďalej vysvetľovať. Celé to odišlo potichučky do stratena. Ale tentokrát už naozaj veríme a nepochybujeme. Veď to vraví Saudská arábia, náš spojenec. Tá by si predsa nevymýšľala a neklamala. Jaaaaaaj….je tu tá nepríjemnosť tým rozštvrteným novinárom na saudskoarabskej ambasáde v Turecku….nooo..vtedy Saudi trochu zaklamali a princ Salmán sa potmehútsky usmieval…noooo ale späť k téme. Saudská arábia má teraz naozaj nezvratné a nespochybniteľné dôkazy. Takže už nepochybujte.

Saudská Arábia ukázala trosky pochádzajúce z „dronov a strely s plochou dráhou letu“ použitých pri týchto útokoch.

Source: Za útokmi na ropné zariadenia stál nepochybne Irán, tvrdí Saudská Arábia

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.