Trump ohlásil podstatné sprísnenie sankcií voči Iránu.

18. sep. 2019 | Alternatívne fakty, Dvojité metre, Komentované správy, S entuziazmom k 3. svetovej

Neuveriteľné, nepredstaviteľné a niečo neskutočné, sa predsa len skutočnosťou stalo. Celý svet s mimoriadnym napätím očakával, kto bude zodpovedný za podlý útok voči mierumilovnej Saudskej Arábii. Bol to obrovský nervák a všetci sme si vydýchli, pretože to napätie, kto by to len tak mohol byť, bolo skutočne už neznesiteľné. A potom….sme sa dozvedeli, že to bol Irán. Celý svet zhýkol prekvapením. Nikto to nečakal. Ale to sa nedá nič robiť. Američania majú nezvratné dôkazy….

Spojené štáty už v súčasnosti uplatňujú rozsiahle protiiránske sankcie, ktoré ochromujú ekonomiku Iránu, pričom sú cielené aj na dôležitý ropný priemysel.

Source: Trump ohlásil podstatné sprísnenie sankcií voči Iránu

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.