Blbec.online nevie zdôvodniť svoje nálepky.

18. sep. 2019 | Komentované správy, Nekomentovaný výber

Hrot.info: PORTÁL BLBEC.ONLINE NÁS NEOPODSTATNENE MONITORUJE AKO „KONŠPIRÁTOROV“. Dnes sú v móde rôzne zoznamy konšpirátorov či pochybných stránok. Najznámejší je projekt konspiratori.sk. Čoraz známejší je ale aj portál blbec.online, ktorý monitoruje facebookové stránky v rôznych kategóriách (často nálepkách): „konšpirátori“, „putinofili“, „náckovia“ či „komunisti“. Kritiku druhej časti názorového spektra (dá sa vyjadriť, tiež často manipulatívnymi, nálepkami ako „globalisti“, „slniečkári“, „amerikanofili“, „sorosovci“ a podobne) tam však nenájdeme. Hlavný prúd pritom portál blbec.online považuje za seriózny a médiá hlavného prúdu často vychádzajú z jeho údajov. V apríli 2019 blbec.online našu facebookovú stránku zaradil do svojho monitoringu, do kategórie „konšpirátori“. Keďže daná nálepka je neopodstatnená, napísali sme administrátorom blbec.online mail. Požiadali sme ich, aby nás buď vyradili zo zoznamu alebo svoj krok zdôvodnili. Vôbec nám však neodpovedali. Je faktom, že na internete nájdete mnoho pochybných stránok, ktoré vám môžu podsunúť zavádzajúce či nepravdivé informácie. To platí pre médiá hlavného prúdu aj alternatívne médiá, na čo dlhodobo upozorňujeme.Je dobré poukazovať na tieto manipulácie, pričom by sa malo poukazovať na manipulácie v oboch táboroch. Miešať však vyslovene neseriózne weby so serióznymi názorovými oponentmi hlavného prúdu je manipulatívne. O to viac, ak blbec.online odmieta svoje tvrdenia zdôvodniť a ignoruje argumenty.

Viac sa dočítate v článku. (dj)

Blbec.online nás neopodstatnene monitoruje ako „konšpirátorov“. Na naše argumenty nereaguje. Podľa hlavného prúdu je pritom blbec.online seriózny portál.

Source: Blbec.online nevie zdôvodniť svoje nálepky

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.