Pokračuje súd s Kočnerom, ten na Ťapákovú pritlačil. „O zmenkách som nemala žiadnu vedomosť,“ tvrdí Ťapáková. Settele ich považuje za falzifikát. Lipšic prišiel s novými dôkazmi.

10. sep. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 10. septembra 2019 AKTUALIZOVANÉ (TASR/SITA/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Bývalá generálna riaditeľka Markízy Zuzana Ťapáková nemala o zmenkách žiadnu vedomosť. Vypovedala tak rovnako ako ostatní riaditelia televízie, ktorí doposiaľ svedčili na Špecializovanom trestnom súde (ŠTS) v kauze falšovania zmeniek televízie a marenia spravodlivosti Pred senátom ŠTS má v utorok pokračovať neverejná výpoveď bývalého novinára a niekdajšieho …

Source: Pokračuje súd s Kočnerom, ten na Ťapákovú pritlačil. „O zmenkách som nemala žiadnu vedomosť,“ tvrdí Ťapáková. Settele ich považuje za falzifikát. Lipšic prišiel s novými dôkazmi – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.