„Vlastenectvo je odporné a trápne“. Je to „prázdne hejslováctvo“: Stožiar so slovenskou zástavou vytočil liberálnych novinárov do nepríčetna.

3. sep. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 3. septembra 2019 (HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Namiesto národnej hrdosti, dehonestácia. Mainstreamoví novinári si vlastenectvo predstavujú svojsky. Stožiar so slovenskou zástavou otvorene dehonestujú a tvrdia, že takéto vlastenectvo “Dankovho typu” je odporné a trápne. Ďalší novinár zas tvrdí, že je to “prázdne hejslováctvo” “Dankov stožiar”. Takto viaceré mainstreamové liberálne médiá prezývajú nový 30-metrový stožiar umiestený …

Source: „Vlastenectvo je odporné a trápne“. Je to „prázdne hejslováctvo“: Stožiar so slovenskou zástavou vytočil liberálnych novinárov do nepríčetna – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.