Salviniho pád je ukážkou odmietania vôle ľudí zo strany elít.

3. sep. 2019 | Nekomentovaný výber

V Taliansku padla dalšia vláda a taliansky prezident Sergio Mattarello poveril doterajšieho premiéra Giuseppe Conteho zostavením budúcej vlády. Tá už bude bez ministra vnútra a predsedu Ligy severu Mattea Salviniho. Jeho strana pritom atakuje v predvolebných prieskumoch hranicu 30 – 35 percent, ktoré by mu po prípadných predčasných voľbách v Taliansku umožnili získať post premiéra. Je známe stretnutie Conteho s kancelárkou […]

Source: Salviniho pád je ukážkou odmietania vôle ľudí zo strany elít

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.