Najnovšie relácie v archíve

Na prahu zmien 62 – 2020-01-20 Stanislav Křeček

Stanislav Křeček – právník, politik, bývalý poslanec, zástupce Veřejného ochránce práv a předseda Sdružení nájemníků ČR.
Stanislav Křeček si bude v rozhovoru s bývalým policejním prezidentem a předsedou Asociace nezávislých médií Stanislavem Novotným povídat o popřevratové parlamentní práci, bytové politice, práci ombudsmana a stavu lidských práv u nás i ve světě.

KDH registrované partnerstvá nepodporí, s PS/Spolu sa dohodli na prorodinnej politike

10. aug 2019 | Komentované správy

Ach tá harmónia! Keď sa dohodujú zarytí strážcovia dvoch protichodných súborov hodnôt alebo etík. Liberálni progresívci sú takí principiálni, že na to že vraj nie sme zvyknutí. Skrátka neustúpia ani o piaď. A konzervatívni kresťanskí demokrati konajú rovno podľa predpisov najvyššieho. A vtedy sa neustupuje.
No a títo sa teraz dohodujú, ako sa dohodnú. A že sa určite dohodnú, to by v tom nemohol byť čert. Veď obaja chcú predsa prevziať moc. To je teraz najhlavnejšie. Takže žiadne zbytočné sváry. Len konštruktívna spolupráca. Podľa najlepších zásad a princípov. Liberálno-konzervatívnych.

Pin It on Pinterest

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.