Tá naivita bežných ľudí zo Západu. Ich vlády chcú vždy a všade len dobro. A najviac doma. Konšpirácie sa zdokladovane dejú vždy len v minulosti, ale v súčasnosti nikdy!
Aj s teroristami sa vlády dohodovali len kedysi. Napr. ako vo Francúzsku v 80. rokoch. Stačilo, keď sľúbili, že už nespáchajú žiadne útoky a mohli si v kľude chodiť, kam len chceli.
S dnešnými teroristami rozhodne žiadne dohody nemáááme. Ani s tými z Islamského štátu. To my sme ich len vycvičili (samozrejme v najlepšej viere, to my sme nevedeli, že budú teroristi), naši blízkovýchodní spojenci ich platili (ako priznal katarský premiér) a cez našeho tureckého spolučlena v NATO mali opäť voľnú cestu, kam len chceli. Lebo nám len zhodou okolností vyhovovalo, že dávajú dole Asada. My sme to v žiááádnom prípade nespriadli a neriadili! No a teraz sú teroristi hádajte kde? Opäť v Európe. A že nejakí sľúbili, že nespáchajú ďalšie útoky, je opäť čistá konšpirácia… Až kým neubehne 20-30 rokov. Keď si priznáme aj “pochybenia”. Lebo my sme objektívni, mi si chyby priznávame. Vždy len v bezpečnej minulosti.
Otázka do štúdia
otázka bude odoslaná na adresy: studio@slobodnyvysielac.sk, studio.bb.juh@slobodnyvysielac.sk, cb@slobodnyvysielac.sk
Odoslať

Pin It on Pinterest