Bývalý šéf tajných služieb vo Francúzsku sa priznal k tajnej dohode s teroristami

10. aug. 2019 | Komentované správy

Tá naivita bežných ľudí zo Západu. Ich vlády chcú vždy a všade len dobro. A najviac doma. Konšpirácie sa zdokladovane dejú vždy len v minulosti, ale v súčasnosti nikdy!
Aj s teroristami sa vlády dohodovali len kedysi. Napr. ako vo Francúzsku v 80. rokoch. Stačilo, keď sľúbili, že už nespáchajú žiadne útoky a mohli si v kľude chodiť, kam len chceli.
S dnešnými teroristami rozhodne žiadne dohody nemáááme. Ani s tými z Islamského štátu. To my sme ich len vycvičili (samozrejme v najlepšej viere, to my sme nevedeli, že budú teroristi), naši blízkovýchodní spojenci ich platili (ako priznal katarský premiér) a cez našeho tureckého spolučlena v NATO mali opäť voľnú cestu, kam len chceli. Lebo nám len zhodou okolností vyhovovalo, že dávajú dole Asada. My sme to v žiááádnom prípade nespriadli a neriadili! No a teraz sú teroristi hádajte kde? Opäť v Európe. A že nejakí sľúbili, že nespáchajú ďalšie útoky, je opäť čistá konšpirácia… Až kým neubehne 20-30 rokov. Keď si priznáme aj “pochybenia”. Lebo my sme objektívni, mi si chyby priznávame. Vždy len v bezpečnej minulosti.
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.