Vláčiky, Gorila, zmenky… Rovnaká schéma

9. aug. 2019 | Nekomentovaný výber

Že vraj sa súčasná špina valiaca na povrch nedá porovnávať s minulou Gorilou. Tá vraj bola len o ekonomickej trestnej činnosti, ale dnes to je o polícii, prokuratúre a súdoch. A to je vraj iné, vážnejšie.
To vážne?! To je ešte niekto taký naivný?

Gorila demontovala ministerstvá za pochodu, lúskala jeden tender za druhým, prihrávala ich cez ministrov, pokladníkov strán aj lobistov “domov” a fungujúca polícia a tajné služby si nič nevšimli? Asi mali iné, dôležitejšie veci na práci. Vyberať pokuty na cestách a tak… Vážne?!
To sa vtedy na políciu akože nevolalo? Policajtom, prokurátorom a na súdoch neplatilo “nevšimné” či za informácie?
Prečo sa Devín banka sa nedostala pred súd? So škodou 11 miliárd. A čo vláčiky, ktoré podkladník SDKÚ „Gabo” bral “alternatívne, podľa faktu, že pozadie je pre stranu rovnaké“? Aj vraždy boli. A bolo len otázkou času, keď aj novinárov. Nie, nie.
Gorila je Gorila.
A tá musí ochromiť políciu, prokuratúru a súdy. To, čo odkrývame dnes, bolo v modrom aj počas Gorily. Rozdiel je len v tom, že tam sme sa dozvedeli o rozhovore oligarchu s ministrom a tu priamo zariaďovačov, resp. upratovačov. Ale tí sa vyskytujú vždy spolu.

Source: Vláčiky: Najväčšia kauza SDKÚ v prvej Dzurindovej vláde – Nadácia Zastavme korupciu

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.