SME: Konflikty vo svete, suchá a jedovaté živočíchy na Slovensku. Ako vyzerá zmena klímy

9. aug. 2019 | Komentované správy

Truban má problém. Klamal a to sa už zle tutlá. Všetci sa do neho zakúsli. Niečo treba rýchle vymyslieť, v týchto horúcich letných dňoch. Klíma. Klíma je veľký problém! Zaoberajme sa ňou vážne. A kto jediný ho chce a vie riešiť? Truban. 🙂
A ako ho Truban a spol. vyriešia, keď problém je konzum a honba za ziskom, rozumej kapitalizmus? Vypnú kapitalizmus? 🙂 Jasné. Elitárski lavičiari (aký krásny ďalší oxymoron) ho vypnú. Tak, ako navrhovali riešiť všetko doteraz – len marketingovo. Inak profrčí všetko postarom, korporácie budú internalizovať zisky a externalizovať ekologickú záťaž. Najlepšie niekam, kde to nevidno, ďaleko do tretieho sveta. Len hipsteri presvedčia seba samých, že sa niečo robí.

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.