Kočner otriasa politickou scénou. Matovič: Keby som bol Fico, dnes prekročím hranice a nikdy sa nevrátim; Klus chce predčasné voľby; Za slušné Slovensko sľubuje ďalšie protesty.

2. aug. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 1. augusta 2019 AKTUALIZOVANÉ (SITA/TASR//HSP/Foto:Screenshot video, SITA-Diana Černáková, Branislav Bibel, Ľudovít Vaniher)   Na svete neexistuje štát, kde by si jedna osoba sprivatizovala políciu. Uviedol to dnes predseda opozičného hnutia OĽaNO Igor Matovič v súvislosti s nitrianskym podnikateľom Norbetom Bödörom Ako ho doplnil poslanec NR SR Gábor Grendel, bol to práve Bödör, ktorý pre …

Source: Kočner otriasa politickou scénou. Matovič: Keby som bol Fico, dnes prekročím hranice a nikdy sa nevrátim; Klus chce predčasné voľby; Za slušné Slovensko sľubuje ďalšie protesty – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.