Vyšetrovanie proti Porošenkovi a jeho spojencom začalo: Bývalý ukrajinský prezident lobuje u Američanov za pomoc.

2. aug. 2019 | Nekomentovaný výber

Kyjev 2. augusta 2019 (HSP/Foto:SITA/AP-Efrem Lukatsky)   Ukrajinský národný vyšetrovací úrad začal vyšetrovanie proti bývalému prezidentovi Pjotrovi Porošenkovi a jeho spojencom, ktorí sú obžalovaní, že na základe falošných zmlúv previedli miliardy dolárov v cudzej mene zo štátnej obrannej spoločnosti Ukroboronprom na zahraničné účty. Podľa všetkého sa nové trestné konanie môže týkať aj viacerých Porošenkových spojencov …

Source: Vyšetrovanie proti Porošenkovi a jeho spojencom začalo: Bývalý ukrajinský prezident lobuje u Američanov za pomoc – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.