Stovky ľudí venovali spomienku chlapcovi zabitému sotením pod vlak.

31. júl. 2019 | Nekomentovaný výber

Takže takto sa veci majú milé deti. Nemci sa stretli a spoločne si poplakali nad nezmyselnou stratou života 8 ročného chlapca. Potom sa spolu pomodlili v rámci ekumenickej bohoslužby, na ktorej im evanjelická farárka odkázala, že keďže vrah pochádzal z Eritrei, nesmú teraz prepadnúť nenávistným myšlienkam. OK. Takže všetko v pohode…ide sa ďalej, napíšte svoje pocity do kondolenčnej knihy. Ale pozor na to, aby tie pocity neboli príliš nenávistné. Aha a aby sme nezabudli na odborníka všehomírneho  Smatanu….ten odkazuje všetkým prítomným, že je všetko v poriadku, lebo na európskych cestách aj tak zahynie viac ľudí ako rukou islamských šialencov. Aaha a ešte jedna dôležitá vec. Eritrejčan bol prepnutý. Prepáčte, bol psychicky chorý. OK. Takže všetko ako má byť. Ie sa ďalej.

Source: Stovky ľudí venovali spomienku chlapcovi zabitému sotením pod vlak

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.