Dostál, Poliačik, Šeliga a spol. protestovali pred ruským veľvyslanectvom. Kde boli, keď Francúzski policajti mlátili protestujúcich z hnutia Žlté vesty? 

31. júl. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 31. júla 2019 (HSP/Foto:Screenshot video)   Približne 20 ľudí sa zúčastnilo protestnej akcie pred ruským veľvyslanectvom. Známe osoby z politického a spoločenského prostredia tak vyjadrili solidaritu s protestujúcimi ľuďmi v Moskve, ktorých polícia údajne brutálne potlačila. Kde však boli tieto notoricky známe mená, keď polícia mlátila protestujúcijch v Katalánsku , či Francúzsku? Prečo neprotestovali …

Source: Dostál, Poliačik, Šeliga a spol. protestovali pred ruským veľvyslanectvom. Kde boli, keď Francúzski policajti mlátili protestujúcich z hnutia Žlté vesty? – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.