Tu leží Béla Bugár, spoľahlivý koaličný partner

29. júl. 2019 | Komentované správy

Taký bol ten Béla zlý, lebo veď nepoložil vládu a vyhnal kvôli tomu skoro všetkých dobrých mimovládkarov z Mosta do prosta (ešte Cséfalvayová čaká na prestup). A už sa tak tešili (celkom slušne samozrejme), že “sa spod piatich percent nevyhrabe” (Samo Marec na SME). Ale keby maďarské hlasy prepadli, každé percento by mohlo nakoniec pri prevzatí moci chýbať. Lebo keď sa to tak “principiálne” vezme, maďarské strany sú predsa len slušnejšie. Budú chcieť spoluprácu v boji so zlom, aj keď sú to starí politici. Či nie? Či ako to je s tými novými a starými? Tak či tak, Béla bude možno nakoniec zasa len za dobrého, tak mu naveľa naveľa radia, čo má robiť… :-)))

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.