Truban sa naučí, Matovič sa môže pokrájať a čitateľ…

29. júl. 2019 | Komentované správy

Žiadne konšpirácie-dohováračky progresívnych politikov a najobjektívnejších médií v zákulisí ani nie sú potrebné. Slušné médiá Trubanovi napíšu všetkým na očiach priamo do titulky, čo má robiť. Truban je ich, tak mu “odporučia”: Načo sa má imidžovo zaťažiť hádkami s Matovičom? O Matoviča sa predsa postarajú oni: Matovičovi neporadia, ten (odnedávna) zavadzia, tak ho už len potápajú a nadávajú mu (celkom slušne samozrejme) do “krivákov bez zábran”, ako posledne Morvay. Tak sa tá mienka robí: Truban sa naučí, Matovič sa môže pokrájať a čitateľ už sa “slobodne, objektívne” nasmeruje, kam je potrebné. Žurnalistika hodná ocenenia Nadácie otvorenej spoločnosti.
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.