Ruský letoun narušil korejský vzdušný prostor, stěžuje si Soul. Zahnaly ho varovné výstřely.

23. júl. 2019 | Nekomentovaný výber

Jihokorejský vzdušný prostor narušily podle armády a ministerstva obrany v úterý vojenské letouny Ruska a Číny. Ruský stroj se pohyboval nad souostrovím, o které se Korea pře s Japonskem, a vzdálil se až po varovných výstřelech korejských stíhaček. Moskva ani Peking údajné incidenty nekomentovaly, Soul avizoval, že si bude na narušení svého vzdušného prostoru stěžovat.

Source: Ruský letoun narušil korejský vzdušný prostor, stěžuje si Soul. Zahnaly ho varovné výstřely

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.