Najnovšie relácie v archíve

S Erikou o živote 52 – 2020-01-19 Klaudie Slunečná

hosť : Klaudie Slunečná, astrologička, duchovná učiteľka, výtvarníčka a galéristka…hovoriť budeme o tom, čo nás čaká v roku 2020 podľa astrológie, o tom, ako sa nám bude dariť v oblasti rozvoja osobnosti, aké pasce na nás čakajú a čo nás bude najviac ohrozovať, ako sa tomu vyhnúť, prípadne čo zmierni dôsledky…reláciou sprevádza Erika Vincoureková

Pro Američany není Perský záliv prioritou. Velká invaze do Íránu se nechystá, míní analytici.

23. júla 2019 | Nekomentovaný výber

Výbušná situace v Hormuzském průlivu nehrozí v nejbližší době přerůst v otevřený vojenský konflikt mezi Spojenými státy a Íránem, uvedl v Devadesátce ČT24 analytik Asociace pro mezinárodní otázky (AMO) Petr Boháček. Pro USA, které jsou energeticky nezávislé, totiž není ropa z Blízkého východu záležitostí číslo jedna. „Nedovedu si představit, že by šli do velkého konfliktu jen kvůli pár sabotážím,“ říká Boháček po několika napadeních ropných tankerů, které Spojené státy připsaly právě Íránu.

Source: Pro Američany není Perský záliv prioritou. Velká invaze do Íránu se nechystá, míní analytici

Pin It on Pinterest

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.