„Migrácia môže Slovensku priniesť prospech“: Zamestnanci ministerstva vnútra chodia po Slovensku a prednášajú ľuďom o utečencoch.

16. júl. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 16. júla 2019 (HSP/Foto:Screenshot YouTbe)   Zamestnanci migračného úradu patriaceho pod ministerstvo vnútra SR chodia po Slovensku a “vyvracajú mýty a hoaxy o migrácii” Ministerstvo vnútra sa na Facebooku chváli prednáškami na letných festivaloch o utečencoch: “Tak ako po roky minulé, aj tento rok sa zamestnanci migračného úradu MV SR zúčastňujú rôznych letných podujatí …

Source: „Migrácia môže Slovensku priniesť prospech“: Zamestnanci ministerstva vnútra chodia po Slovensku a prednášajú ľuďom o utečencoch – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.