Ivan Mikloš obhajuje privatizovanie štátneho majetku: „Štátne podniky sú jedným z najväčších zdrojov korupcie.“ Zlý imidž privatizácií podľa neho spôsobil Fico.

16. júl. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 16. júla 2019 (HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Bývalý minister financií Ivan Mikloš prednedávnom na sociálnej sieti obhajoval ekonomické reformy vlády Mikuláša Dzurindu s tým, že podľa neho po nich vo verejnosti neprávom zostal sentiment nespravodlivosti a krutosti voči bežným občanom. Tento raz Mikloš obhajuje takisto kritizované rozpredávanie štátneho majetku najmä do zahraničných rúk, ktoré sa …

Source: Ivan Mikloš obhajuje privatizovanie štátneho majetku: „Štátne podniky sú jedným z najväčších zdrojov korupcie.“ Zlý imidž privatizácií podľa neho spôsobil Fico – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.