SNS opäť posiela slovenských vojakov na ruské hranice: Ostrá roztržka s Kotlebovcami v parlamente, Danko Mazurekovi vypol mikrofón.

21. jún. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 21. júna 2019 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Ministerstvo obrany pod vedením Slovenskej národnej strany chce opäť vyslať slovenských vojakov do Pobaltia v blízkosti ruských hraníc. V parlamente sa preto odohrala ostrá roztržka medzi Kotlebovcami a Andrejom Dankom. Poslanec Milan Mazurek poukázal na dvojtvárnosť SNS vo vzťahu k Rusku. Predseda parlamentu sa ostro ohradil a vypol …

Source: SNS opäť posiela slovenských vojakov na ruské hranice: Ostrá roztržka s Kotlebovcami v parlamente, Danko Mazurekovi vypol mikrofón – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.