Jaroslav Naď: S americkými základňami je to úplne inak – ministerstvo zahraničia by nikdy nepodpísalo niečo v rozpore s ústavou a zákonmi.

21. jún. 2019 | Nekomentovaný výber

Necháme sa prekvapiť, kam sa presunie politický mimovládkar, toho času politik Jarolav Naď po tom, ako sa Matovičova loďka s obyčajnými pasažiermi na nej poberie ku dnu. Budeme netrpezlivo čakať na to, či sa z tohto amerického prísavníka udeje opäť „nezávislý„ politický mimovládkar, alebo budeme skôr svedkami progresívneho prezlečenia kabátu…

Source: Jaroslav Naď: S americkými základňami je to úplne inak – ministerstvo zahraničia by nikdy nepodpísalo niečo v rozpore s ústavou a zákonmi – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.