Muellerova zpráva o ruském vměšování II.

6. jún. 2019 | Nekomentovaný výber

Tento díl navazuje  na  včerejší,  kde  jsem přetiskl klasický  česko-slovenský  maintreamový text, reagující na  výstupy  tzv. Muellerovy  komise  jí zveřejněných  závěrů. Dnes  zítra si můžete  tyto obecně  šířené  „pravdy“ zkonfrontovat  s  celým  řetězcem  faktů,  které  velmi  pečlivě  sesbíral Ing. Petr  Pelz  z otevřených zdrojů!

Source: Muellerova zpráva o ruském vměšování II.

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.