Horor eutanázie v Holandsku: Len 17-ročnému dievčaťu lekári a jej matka „pomohli umrieť“, aby už netrpelo depresiami po znásilnení.

6. jún. 2019 | Nekomentovaný výber

Neexistuje „krajší„ príklad toho, prečo Európa pomaly umiera. Áno, presne pre toto. Presne preto, že sme takéto nenormálnosti dovolili. KAždý kto pred takýmto scenárom varoval bol hlúpy konšpirátor. A už je to tu. Už to nie je HOAX. Už je to hrozná realita. A bude horšie…

Source: Horor eutanázie v Holandsku: Len 17-ročnému dievčaťu lekári a jej matka „pomohli umrieť“, aby už netrpelo depresiami po znásilnení – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.