„Zabil som ho, lebo sa usmieval“: Migrantovi z Maroka taliansky súd znížil trest za „vraždu usmiateho Taliana“ na polovicu, lebo mal depresiu.

5. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Rím 4. apríla 2019 (HSP/Foto: kombosnímka HSP/cri)   Talianskom pred časom otriasol prípad vraždy 34-ročného muža, ktorého mal nožom usmrtiť frustrovaný migrant. Ten si svoju obeť vybral kvôli tomu, že Talian pôsobil “usmievavo”. Talianov najnovšie pobúrilo rozhodnutie súdu, ktorý udelil útočníkovi z Maroka polovičný trest s odkazom na jeho duševný stav Na internete sa začalo …

Source: „Zabil som ho, lebo sa usmieval“: Migrantovi z Maroka taliansky súd znížil trest za „vraždu usmiateho Taliana“ na polovicu, lebo mal depresiu – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.