Médiá zverejnili údajný prepis komunikácie Igora Matoviča s Marianom Kočnerom. Dohadovali pád Radičovej vlády? „Sú to bludy,“ tvrdí poslanec.

5. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 5. apríla 2019 (HSP/Foto:SITA-Marko Erd)   Mainstreamové televízie a denníky vo štvrtok poobede dostali do redakcií od anonyma prepis komunikácie medzi šéfom hnutia OĽaNO Igorom Matovičom a podnikateľom Marianom Kočnerom. O existencii takejto komunikácie sa hovorilo v správach, ktoré dostal Matovič po tom, čo avizival zverejnenie komunikácie prokurátora Šufliarskeho s Marianom Kočnerom. Autor správy …

Source: Médiá zverejnili údajný prepis komunikácie Igora Matoviča s Marianom Kočnerom. Dohadovali pád Radičovej vlády? „Sú to bludy,“ tvrdí poslanec – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.