Médiá zverejnili údajný prepis komunikácie Igora Matoviča s Marianom Kočnerom. Dohadovali pád Radičovej vlády? „Sú to bludy,“ tvrdí poslanec.

5. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Médiá zverejnili údajný prepis komunikácie Igora Matoviča s Marianom Kočnerom. Dohadovali pád Radičovej vlády? "Sú to bludy," tvrdí poslanec. 1Bratislava 5. apríla 2019 (HSP/Foto:SITA-Marko Erd)   Mainstreamové televízie a denníky vo štvrtok poobede dostali do redakcií od anonyma prepis komunikácie medzi šéfom hnutia OĽaNO Igorom Matovičom a podnikateľom Marianom Kočnerom. O existencii takejto komunikácie sa hovorilo v správach, ktoré dostal Matovič po tom, čo avizival zverejnenie komunikácie prokurátora Šufliarskeho s Marianom Kočnerom. Autor správy …

Source: Médiá zverejnili údajný prepis komunikácie Igora Matoviča s Marianom Kočnerom. Dohadovali pád Radičovej vlády? „Sú to bludy,“ tvrdí poslanec – Hlavné správy

Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov.
Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.

Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet.

Ďakujeme každému z Vás za podporu.

0 komentárov

O slobode spoločnosti 14 – Ako sa postaviť k médiám ?

hosť : Mgr. Peter Marman, PhD.
moderuje : Boris Koroni

Nový archív LBRY

blank

Najnovšie články

blank
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
blank
blank
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
blank
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.