Kiskov politický projekt nadobúda reálne kontúry. Začína oslovovať prvé známe tváre a sponzorov.

2. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 2. apríla 2019 (HSP/Foto:SITA-Radoslav Maťaš)   Andrej Kiska vstúpi do straníckej politiky ako líder nového zoskupenia. V týchto dňoch sa snaží do svojej strany prilákať prvé zvučné mená. Informácie priniesli Denník N a televízia Markíza Médiá spomínajú najmä mená Kiskovych poradcov Romana Krpelana a Vladimíry Ledeckej. Z členov iných politických zoskupení sa spomína poslanec …

Source: Kiskov politický projekt nadobúda reálne kontúry. Začína oslovovať prvé známe tváre a sponzorov – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.