Fico predpokladá do parlamentných volieb súboj sociálnej politiky proti ultraliberalizmu.

2. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 2. apríla 2019 (HSP/Foto:SITA-Ľudovít Vaniher)   Líder Smeru-SD Robert Fico vidí situáciu v slovenskej politike v najbližšom roku ako súboj medzi myšlienkami tvrdého liberalizmu, ktorý získava na sile po volebnom triumfe Zuzany Čaputovej, a sociálnej politiky, ktorú reprezentuje jeho strana. Robert Fico vo svojom utorkovom blogu napísal, že udalosti v Národnej rade, ako aj …

Source: Fico predpokladá do parlamentných volieb súboj sociálnej politiky proti ultraliberalizmu – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.