Vo Venezuele sa bojuje o Moskvu, Rusi už nechcú ustupovať.

30. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Caracas 30. marca 2019 (HSP/Iarex/Foto:Screenshot:YouTube)   Vladimír Vasiliev na portáli Iarex zaujímavo hodnotí situáciu vo Venezuele Príchod ruských vojakov do Venezuely dňa 23. 3. 2019 diametrálne zmenil celú situáciu v tejto juhoamerickej republike. Do Venezuely v ten deň prileteli dve ruské lietadlá, transportný An-124 s 35 tonami nákladu a pasažiersky Il-62 s 99 ruskými vojakmi …

Source: Vo Venezuele sa bojuje o Moskvu, Rusi už nechcú ustupovať – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.