Emil Vestenický: Slovensko pod jurisdikciou USA, naše letiská by po ich modernizácii mohol Washington využiť v konflikte s Ruskom.

30. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 30. marca 2019 (HSP/extraplus.sk/Foto:TASR/AP, Jana Birošová,Pavel Neubauer)   Sme svedkami ďalšieho koaličného sporu spôsobeného rozdielnym postojom k bezpečnosti, suverenite a zvrchovanosti Slovenskej republiky. Vyvolala ho ľahostajnosť MZV Lajčáka k týmto zásadným štátnym hodnotám. Prekrikovanie ani osočovanie nepomáhajú, tak ich nechajme bokom a pozrime sa na problém s trocha hlbším prienikom do súvislostí, ktoré pri úvahách okolo pripravovanej dohody o …

Source: Emil Vestenický: Slovensko pod jurisdikciou USA, naše letiská by po ich modernizácii mohol Washington využiť v konflikte s Ruskom – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.