Samé pochybnosti a záhady… je to všetko naozaj iba antikampaň proti Čaputovej? Alebo komusi vyhovuje prezident, ktorý je vydierateľný? 

27. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 27. marca 2019 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   V súvislosti s prezidentskou kandidátkou Zuzanou Čaputovou prichádzajú zo všetkých strán akési spochybňujúce informácie. Sú naozaj všetky iba súčasťou antikampane alebo majú tieto reči aj pravdivé jadro? To ťažko zistiť, najmä keď času je málo, lenže… budeme voliť mačku vo vreci? Denníky Pravda, Hospodárske noviny, či server Topky …

Source: Samé pochybnosti a záhady… je to všetko naozaj iba antikampaň proti Čaputovej? Alebo komusi vyhovuje prezident, ktorý je vydierateľný? – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.