Sulík: Sloboda internetu výrazne utrpela. Mohli sme to zmeniť, hlasovanie slovenských europoslancov bolo kľúčové.

27. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Štrasburg/Bratislava 27. marca 2019 (HSP/Foto:SITA-Diana Černáková)   Poslanec Európskeho parlamentu a predseda opozičnej strany SaS Richard Sulík komentoval hlasovanie štrasburských zákonodárcov, ktorí v utorok odhlasovali kontroverznú novelu smernice o autorských právach v digitálnom priestore. Richard Sulík vo videu na sociálnej sieti vysvetlili, že Európsky parlament odhlasovaním Smernice o autorskom práve, vrátane jej najkontroverznejších článkov 11 …

Source: Sulík: Sloboda internetu výrazne utrpela. Mohli sme to zmeniť, hlasovanie slovenských europoslancov bolo kľúčové – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.