Holandská poslankyňa EP to opäť rozbalila naplno proti Slovensku: „Odkláňate sa od princípov právneho štátu.“ 

27. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Štrasburg 27. marca 2019 (HSP/Foto:Screenshot Facebook)   Poslankyňa Európskeho parlamentu (EP) Sophia n ‘t Veld z Holandska, ktorá bola aj členkou monitorovacieho tímu po vražde Jána Kuciaka predniesla v utorok v pléne EP svoju novú správu o Slovensku, v ktorej vykreslila Slovenskú republiku pomaly ako bezprávny štát. Na jej ďalší útok zareagovalo niekoľko slovenských poslancov. Vo správe …

Source: Holandská poslankyňa EP to opäť rozbalila naplno proti Slovensku: „Odkláňate sa od princípov právneho štátu“ – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.